Serik ilçe müftülüğü, gönüllere dokunuyor

Antalya Serik ilçe müftülüğü, güzel çalışmalarıyla bölge halkının gönlünü fethetmekle kalmıyor. Bütün Türkiye'ye örnek olacak çalışmalara imza atıyor.

PAYLAŞ

SEHER VAKTİ HUZURDA BULUŞMA

11 Ocak 2019 Cumartesi günü Antalya \Serik \ Süleymanağa Camiinde yapılan ve emekli imam-hatip İsmail Baskın'ın Yasin-i Şerif tilavetiyle başlayan sabah namazı buluşmasına Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner, İlçe Vaizi Mustafa Demir, din görevlileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 

Sabah namazını kıldıran Şube Müdürü Güner'den sonra Tuzcuoğlu Camii imam-hatibi Mehmet Altınay zikir ve tesbihat yaptı. Şube Müdürü Güner'in yaptığı "Hz. Peygamber ve Çocuk Sevgisi" konulu sohbete müteakiben İlçe Vaizi Mustafa Demir dua yaptı.

Sabah namazı buluşması hayırseverlerin yaptıkları ikramlarla sona erdi.

AKÇAALAN CAMİİ HUZUR BULUŞMASI

12 Ocak 2019 Pazar günü Antalya \ Serik \ Akçaalan Camiinde yapılan ve Müezzin-Kayyım Ekrem Sezai Dere'nin Yasin-i Şerif tilavetiyle başlayan sabah namazı buluşmasına Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner, İlçe Vaizi Mustafa Demir, din görevlileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 

Sabah namazını kıldıran Şube Müdürü Güner'den sonra Tuzcuoğlu Camii imam-hatibi Mehmet Altınay zikir ve tesbihat yaptı. Şube Müdürü Güner; "Müflis kime derler" şeklinde başladığı konuşmasında programın tertip edilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti ve konuşmasını kısa bir dua ile bitirdi.

Sabah namazı buluşması hayırseverlerin yaptıkları ikramlarla sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN