Milli Görüşün Genç Lideri Dr. Fatih Erbakan Karaman'da

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Karaman'da Necmettin Erbakan Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Karaman Erbakan Vakfı Şubesinin ve Karaman Belediyesi tarafından yaptırılan Necmettin Erbakan Parkı’nın açılışına katılmak üzere Karaman’a geldi. Karaman Belediyesi’nin yaptırmış olduğu Necmettin Erbakan Parkının açılışını yapan Dr. Fatih Erbakan daha sonra Karaman Valiliğini ziyaret etti. Dr. Fatih Erbakan Saat 20.00’de Yunus Emre Kültür Merkezinde “Irkçı Emperyalizmin ve Siyonizmin Planlarından Kurtulmanın Yolları” konulu Karamanlılara konferans verdi. 

Fatih Erbakan Konferansta: 

"Milli Görüş peygamberlerin görüşüdür peygamberlerin davasıdır. Milli Görüş Hz. İbrahim (a.s.) kuvveti değil hakkı üstün tutan görüşüdür. Milli görüş kıyamete kadar insanlığın tek kurtuluş yolu olmaya devam edecektir Allah’ın izniyle. Milletimiz milli görüşe sarılarak Kurtuluş Savaşı’nı ve Çanakkale Savaşı’nı kazanmıştır. Dünya Siyonizm’ine rağmen, onların tüm maddi gücüne rağmen Türkiye de iktidara gelmiştir. 21. yy milli görüşün ikinci kırk yılında bizlere düşen de sabır sadakat ve azimden başka bir şey değildir. Cenabı Hakk çıkmış olduğumuz bu uzun ve şerefli yolda bizlere yardım etsin ve bizlerin eksikliklerini tamamlasın, en büyük zaferleri nasip etsin inşallah.

Erbakan hocamız 40 sene 50 sene boyunca dünya Siyonizm’inin planlarını deşifre etmekle uğraştı. Bu Siyonizm’in mikrobunun ilacını, antibiyotiğini bulmak için uğraştı. Libya’daki savaşın sebebi petrol; İranla savaşın sebebi petroldür; Iraktaki savaşın sebebi petroldür. Enerji kaynakları ve doğal kaynaklarla ilişkilidir. Sadece bu sebeplere bağlarsak eksik ifade etmiş oluruz. Bütün bunların sebebi dünya Siyonizm’in 5700 seneden evvel başlamak üzere temel kitapları olan kabala kitabıyla iman etmeye başladıklarından beri bir gün bile düşünmeyi ihmal etmedikleri asıl hedefleri ve planları beni İsrail’e vadedilmiş topraklar bu toprakları ele geçirme mücadelesinden dolayı yani temelde ideolojik nedenlerden dolayı bütün bu olaylar yaşanıyor.” dedi.

Dini Haberler

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN