Mil Diyanet Sen'e Toplu Katılım !

Mil Diyanet Sen'e Toplu Katılım !

PAYLAŞ

Mil Diyanet Sen'e bugün itibariyle Sivas'ta, Şemsi Sivas'ı kütüphanesi konferans salonunda 275 Diyanet Personeli ile toplu katılım gerçekleşti.

Programa Mil Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Mücahit ÇELİK, Mil Diyanet Sen Genel Başkanı Celalettin GÜL, Mil Diyanet Sen Genel Başkan Yrd Ahmet Turan Görgün, Mil Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Kazım Kılıç, Mil Diyanet Sen Sivas İl Başkanı Ömer Uluçay, Mil Eğitim Sen Sivas İl Başkanı Zekeriya Poyraz katıldı.

SİVAS MUHABİRİ / MURAT KAÇMAZ

İslami Analiz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Din Gönüllüsü | 29 Kasım 2019 01:10

    Dün yaptığım yorumu yayınlamayın tabi. Sizede dokunuyor anlaşılan. Hesap var hesap!..

  • Bir din gönüllüsü. | 28 Kasım 2019 01:39

    Diyanet personeli ne yazıktır ki işi gücü bıraktı sendikacılık peşinde koşuyor. Her kurulan yeni sendika eskisi ile aynı şeyleri farklı cümlelerle söylüyor. Ve diğerlerini kötülemekten geri kalmıyor. Bu haberdeki mevzu bahis sendika için geçerli değil sadece, hepsi için geçerli bu. Şuan da diyanette o kadar fazla sendika olduki midemiz bulanıyor artık. N'olur yeter. Biraz da esas işinize din görevliliğine odaklanin. Şunu da anlayın artık sendikacılıkta pastayı tepedekiler yer. Gerisi boş. Kimse hayrına sendika kurmuyor beyler. Herşey napolyonda bitiyor.

BUNLARA DA BAKIN