MHP ne yapmaya çalışıyor?

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin, İslami hassasiyetlerinden dolayı linç edilmek istenmektedir.

PAYLAŞ

Birol Şahin ile ilgili görsel sonucu

Kaynaşlı ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin'in şahsi sosyal medya hesabından İslami hassasiyetlerini ifade etmek için yaptığı ve milletimizin manevi duygularına tercüman olan paylaşımı sonrası linç girişimine uğraması kabul edilecek gibi değil.

Kültürel yozlaşmaya şirin isimler vererek güzel gösterilmeye çalışılması, kültürel işgalin bir başka boyutudur.

Aliya İzzetbegoviç "Savaş ölünce değil düşmana benzeyince kaybedilir" sözünü hatırlatmak isteriz.

Milli manevi değerleri yok sayan, Anadolu Türk-İslam medeniyetini yozlaştırmayı amaçlayan ve tepeden tırnağa Avrupai olan bir saçmalığın adına filenin sultanları ismini vermek onu meşrulaştırmaz ve böyle bir saçmalığa asla milli denilemez.

Toplumumuzun çok büyük bir kesiminin bu şekilde düşünmesine rağmen, bu gün toplumumuz düşündüklerini konuşamaz ve fikrini ifade edemez hale gelmiştir.

Böyle bir ortamda hiç korkmadan çekinmeden çıkıp ilayı kelimetullah uğruna milletimizin yüzüne haykıran değerli başkanımız Birol Şahin'i tebrik ediyoruz.

Kendisine başlatılan linç girişimine karşı başkanımızın yanındayız. Milliyetçi Hareket Partisi sayın başkanımızı listelerinden çıkarabilirler ama bizim gönlümüzden nasıl çıkaracaklar? 

Bizi en derinden yaralayan husus ise, her platformda dindar olduklarını göstermeye çalışan kişilerin Allah'ın ayetlerine karşı başlatılan tahribat ve sulandırma operasyonuna sessiz kalmalarıdır.

Devlet organlarınca gençlere örnek gösterilen Aleyna Tilki’ye verilmeyen tepki, fikir özgürlüğü çerçevesinde şahsi sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma gösterilmesini şaşkınlıkla karşılıyoruz.

Fikir ve ifade özgürlüğünü, toplumsal baskıya göre değerlendirmek ne kadar adaletli olabilir...

Dini Haberler

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN