Güncel

Dilipak'tan Erdoğan'a açık mektup: Bu olay sadece bana değil, size ve sizin şahsınızda AK Parti'ye kurulan bir komplodur Dilipak'tan Erdoğan'a açık mektup: Bu olay sadece bana değil, size ve sizin şahsınızda AK Parti'ye kurulan bir komplodur
İsrail'e ait savaş uçaklarının saldırısında bir çocuk yaralandı İsrail’e ait savaş uçaklarının saldırısında bir çocuk yaralandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Dilipak'ı sert bir şekilde kınadı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Dilipak'ı sert bir şekilde kınadı!
Dilipak'ın Papatya'lar dediği AKP'li kadınlardan suç duyurusu! Dilipak'ın Papatya'lar dediği AKP'li kadınlardan suç duyurusu!
AK Parti'de kargaşa sürüyor! İki isim sosyal medyada birbirine girdi AK Parti'de kargaşa sürüyor! İki isim sosyal medyada birbirine girdi
KADEM'den İstanbul Sözleşmesi'ne destek! KADEM'den İstanbul Sözleşmesi'ne destek!
Selman Kaplan'dan Bayram Mesajı Selman Kaplan'dan Bayram Mesajı
Yeniden Refah Lideri Fatih Erbakan'dan 'Kurban Bayramı' mesajı Yeniden Refah Lideri Fatih Erbakan'dan 'Kurban Bayramı' mesajı
Fener Rum Patriğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sümela teşekkürü Fener Rum Patriğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sümela teşekkürü
Mersin'de 5 şehit: Askerleri taşıyan otobüs devrildi Mersin'de 5 şehit: Askerleri taşıyan otobüs devrildi
Diyanet-Sen'e soruyoruz: Hani Mü'minler kardeşti! Diyanet-Sen'e soruyoruz: Hani Mü'minler kardeşti!
İsrailli işgalciler Filistinlilere ait yüzlerce zeytin ağacını yaktı İsrailli işgalciler Filistinlilere ait yüzlerce zeytin ağacını yaktı
Memur Sen'e bağlı Diyanet-Sen'de görev değişimi Memur Sen'e bağlı Diyanet-Sen'de görev değişimi
Mil-Diyanet Sen Kocaeli İl Başkanlığından 15 Temmuz mesajı Mil-Diyanet Sen Kocaeli İl Başkanlığından 15 Temmuz mesajı
Günde 7 milyon maske üretecek Türk firmadan 100 ülkeye ihracat hedefi Günde 7 milyon maske üretecek Türk firmadan 100 ülkeye ihracat hedefi
CHP Çoklu Baro'yu Anayasa Mahkemesi'ne götürüyor! CHP Çoklu Baro'yu Anayasa Mahkemesi'ne götürüyor!
Gıdaların raf ömrünü uzatan projeleri ile Türkiye ikincisi oldular Gıdaların raf ömrünü uzatan projeleri ile Türkiye ikincisi oldular
Ayasofya'yı kendine dert edinmiş bir sendika: Mil-Sen Ayasofya’yı kendine dert edinmiş bir sendika: Mil-Sen
Örgütten olmayan pilotları tansiyon ilacıyla elediler! Örgütten olmayan pilotları tansiyon ilacıyla elediler!
Skandal görüntüye bir gözaltı! Dini-Haberler.net Skandal görüntüye bir gözaltı! Dini-Haberler.net
Güncel Haberleri

Dilipak'tan Erdoğan'a açık mektup: Bu olay sadece bana değil, size ve sizin şahsınızda AK Parti'ye kurulan bir komplodur

AK Partili kadınlar tarafından hakkında Türkiye'nin 81 ilinde suç duyurusunda bulunulan Yeni Akit yazarı Dilipak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açık bir mektup kaleme aldı. Dilipak, "Fitne ateşini körükleyenler kimler bunu görmek zor değil. Bu olay sadece bana değil, size ve sizin şahsınızda AK Parti’ye kurulan bir komplodur" ifadesini kullandı.

İsrail’e ait savaş uçaklarının saldırısında bir çocuk yaralandı

Siyonist İsrail’e ait savaş uçakları, abluka altındaki Gazze Şeridi’nin çeşitli noktalarına hava saldırısı düzenledi. Filistin Sağlık Bakanlığı, saldırıda 3 yaşındaki bir çocuğun yaralandığını duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Dilipak'ı sert bir şekilde kınadı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin "19. Kuruluş Yıl Dönümü” programında köşe yazarı Abdurrahman Dilipak'ın yazısında sarfettiği sözlere de tepki gösterdi.

Dilipak'ın Papatya'lar dediği AKP'li kadınlardan suç duyurusu!

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'dan Dilipak'a tepki: "Bugüne dek ahlaksızlığa duyarsız kalmadık, kalmayacağız." AK Partili kadınlar da Dilipak hakkında suç duyurusunda bulundu.

AK Parti'de kargaşa sürüyor! İki isim sosyal medyada birbirine girdi

Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık arasında Twitter kavgası çıktı. "Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim" diyen Özışk'a yanıt veren Tezcan, "Son sabırlarım" dedi.

KADEM'den İstanbul Sözleşmesi'ne destek!

Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM toplumun temel dinamiklerini tahrip eden bir yapıya sahip olan İstanbul Sözleşmesi'nin savundu eleştirilere yanıt verdi.

Selman Kaplan'dan Bayram Mesajı

Yeniden Refah Partisi STK ve Halkla İlişkiler Bölge Başkanı Selman KAPLAN Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Yeniden Refah Lideri Fatih Erbakan'dan 'Kurban Bayramı' mesajı

'Bizler her günümüz bayram gibi yaşansın diye gayret ediyoruz'

Fener Rum Patriğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sümela teşekkürü

Fener Rum Patriği Bartholomeos, telefonla aradığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Sümela'nın restorasyon sonrası ziyarete açılması dolayısıyla teşekkür etti.

Mersin'de 5 şehit: Askerleri taşıyan otobüs devrildi

Mersin Valiliği, Mut ilçesinde askerleri taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre sürücünün hayatını kaybettiğini, 5 askerin şehit olduğunu, 10 kişinin yaralandığını bildirdi.

Diyanet-Sen'e soruyoruz: Hani Mü'minler kardeşti!

Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Ali Güldemir kendisine hayırlı olsuna gelmek için randevulaşan Mil Diyanet Sen Genel Başkanı ve yardımcılarını kapıda bekleterek büyük bir edepsizliğe imza attı.

İsrailli işgalciler Filistinlilere ait yüzlerce zeytin ağacını yaktı

İsrailli yahudi yerleşimciler Filistinlilere ait yüzlerce zeytin ağacını yaktı onlarca tarım arazisini de ateşe verdi.

Memur Sen'e bağlı Diyanet-Sen'de görev değişimi

Diyanet-Sen Olağanüstü Genel Kurul Seçimlerinde mevcut başkan Mehmet Bayraktutar'ın yerine Mehmet Ali Güldemir Genel Başkan seçildi.

Mil-Diyanet Sen Kocaeli İl Başkanlığından 15 Temmuz mesajı

Mil-Diyanet Sen Kocaeli İl Başkanı Halil Fıngaloğlu 15 Temmuz mesajı yayınlayarak "FETÖ'nün vatanımızı işgal girişimine karşı mücadele eden şehitlerimizi ve tüm kahramanlarımızı şükranla anıyorum." dedi.

Günde 7 milyon maske üretecek Türk firmadan 100 ülkeye ihracat hedefi

Hijyen ve temizlik kategorilerindeki 33 yıllık deneyimlerini maske sektörüne aktardıklarını belirten Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Enes Çizmeci, 'Yılda 2.5 milyar adet ve günde 7 milyon adet üretim kapasitemizle cerrahi maske kategorisinde dünyanın en büyük Türk üreticisi olarak sektöre giriş yaptık. Cerrahi maskelerde kullanılan en önemli hammaddelerden biri olan non-woven dediğimiz dokumasız kumaşı kendi bünyemizde üretiyoruz. Bu sayede, kendi hammaddesiyle üretim yapan tek cerrahi maske üreticisiyiz' diye konuştu.

CHP Çoklu Baro'yu Anayasa Mahkemesi'ne götürüyor!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, çoklu baro düzenlemesine ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne başvuracaklarını açıkladı.

Gıdaların raf ömrünü uzatan projeleri ile Türkiye ikincisi oldular

Kültür Fen Lisesi, bu yıl 51'incisi düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında, kimya dalında Türkiye ikincisi oldu. 12 dalda 216 projenin yer aldığı yarışmada 10'uncu sınıf öğrencileri Yusuf Kaan Güreler ve Eren Uzunöz, danışman öğretmenleri Hande Akarlar eşliğinde 'Kitosan Kurkumin ve Zeytin Yaprağı Ekstraktı Katkılı Anti-bakteriyel Yenilebilir Gıda Ambalajı' konulu projeleriyle başarıya ulaştı. Projelerinde, zeytin ağacının faydalarından yararlanan öğrenciler, yenilebilir anti-bakteriyel ve anti-viral ambalajlar elde ederek günümüzde kullanılan kanserojen ve toksisiteye sahip ambalajların önüne geçmeyi amaçlıyor.

Ayasofya’yı kendine dert edinmiş bir sendika: Mil-Sen

Tüm sendikaların ve siyasilerin televizyonları başında Danıştay’ın Ayasofya kararını izledikleri bir günde; hem dini hem kültürel değerlerine sahip çıkan maneviyatçı, ilkeli ve liyakatli sendikalar topluluğu MİL-SEN’in Ayasofya Camii’sinin açılışındaki heyecanına, sevincine şahit olduk.

Örgütten olmayan pilotları tansiyon ilacıyla elediler!

FETÖ'nün itirafçı imamları askeri okullarda okuyan adayların ilişiğinin kesilmesi ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevde olan pilotların aktif görevlerinin engellenmesi amacıyla izlenen yöntemleri anlattı.

Toplam 325 haber.