Gülen'i mahkeme kararıyla 'Mehdi' ilan etti!

18. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi İlhan Karagöz tarafından verilen mahkeme kararıyla Gülen'in 'Mehdi' ilan edildiği ortaya çıktı

PAYLAŞ

FETÖ lideri Fethullah  Gülen'in 4 Temmuz tarihinde İstanbul 18. Asliye Ceza Mahkemesi hakimi İlhan Karagöz tarafından verilen mahkeme kararıyla "mehdi" ilan edildiği tespit edildi. 

Hâkim İlhan Karagöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere bütün milletvekili ve işadamlarının Genelkurmay Başkanlığı tarafından gözaltına alınması kararı verdiği de ortaya çıktı.

Balyoz davasının bilirkişileri Tahsin Türköz, Erdem Alparslan ve Hayrettin Bahşi hakkında da görevini kötüye kullanmak suçlamasıyla açılan davada yargı tarihine geçecek olay yaşandı.

23 Eylül 2016 günü İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılması gereken duruşma hâkim İlhan Karagöz tarafından 4 Temmuz günü yapıldı. UYAP’a yüklenen 572 sayfalık gerekçeli karar ise tam bir skandal ötesi.

Hukuktan uzak siyasi yorumlarla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere birçok kişiye hakaret içeren kararda FETÖ lideri Fethullah Gülen ile ilgili skandal ifadeler yer veriliyor. 

Fethullah Güleni Mehdi ilan ediyor!

UYAP'a yüklenen İstanbul 18. Asliye Ceza Mahkemesi’nin skandal kararında hakim Karagöz "İşte buradan ilan ediyoruz, Fethullah Gülen hocaefendi son peygamber Hazreti Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi vesellem  Efendimiz'in kendi soyundan Ehl-i Beytinden geleceğini haber verdiği ve bizim de hem Hazreti Ali ve hem de yine Ehl-i Beyt'ten olan Abdülkadir Geylani hazretlerinin kitaplarından aktardığımız gibi o seçilmiş bir kişi olur ve hazreti Ebubekir, Hazreti Ömer, Hazreti Osman ve Hazreti Ali peygamber Efendimiz'in halifeleri iken, Mehdi Aleyhisselam ayrı ve özel olarak son kez insanlığı doğru yola sevk ederek yanlışlıkları gösterecek özel bir insan olduğu için her ne kadar harikuladelikleri ve kerametleri olacak ise de zaten ortaya çıktığında birçok kişi hazır beklediği için ona biat edecek ve derhal tamir ve onarıma başlayacak ve kendisi her türlü hareket serbestisine sahip olduğu için nasıl ve ne şekilde davranacağını ve insanların nasıl yönlendirileceğini bildiği için Allah'ın halifesi olarak huruç edecektir" dedi.

Musa'nın Asası Gülen ile ortaya çıkacak

18. Asliye Ceza Mahkemesi kararında Hz. Musa'nın asasının Fethullah Gülen ile ortaya çıkacağı iddiasıyla "Asa'yı Musa tabii ki Fethullah hoca ile birlikte ortaya çıkacak, ve daha sonraki süreçte de Hazreti İsa Aleyhisselam'ın dünyaya gelerek Mehdi Aleyhisselam'ın arkasında namaza duracağı ona tabi olacağı fakat daha sonraki aşamada da Mehdi Aleyhisselam'ın da hazreti İsa Aleyhisselam'ın arkasında namaza duracağını yazmaktadır kaynaklar... Ben de herhalde bu kararım ile yine mehdilik kitabında geçen CEH CAH oluyorum" diye yazdı.

Erdoğan ve hükümeti "çete" ilan ediyor

Hâkim İlhan Karagöz kararında,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümeti, milletvekillerini ve siyasetçileri de 'çete' ilan ederek;  Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması kararını verirken "Türkiye cumhuriyet Genel Kurmay Başkanlığı yetkililerin bu suç duyurumuz doğrultusunda derhal olaya el koyarak ismi geçen herkesi derhal gözaltına alması ve sonra da yapılması gerekenlerin sırayla yapılması ve bu bağlamda;

Tüm yurda giriş ve çıkışların tutularak ismi geçen ya da geçmeyen tüm milletvekilleri belediye başkanları iş adamları gazeteciler ve bilinebilen herkes emniyetçi, hakim savcı kesimleri için de yurttan çıkışlarının engellenerek haklarında derhal soruşturma işlemlerinin ona göre yapılmasına özen gösterilmesine.." kararı verdiği ortaya çıktı.

 

Kaynak: Haber 7

Dini Haberler

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN