Fenerbahçe'ye yapılan şike operasyonu cemaatin işi!

Bir dönem adı Gülen cemaati ile anılan Hüseyin Gülerce, CNN TÜRK'te şike operasyonu kapsamında Fenerbahçe'ye yapılanın cemaat işi olduğunu söyledi.

PAYLAŞ

Bir dönem Fethullah Gülen cemaati ile anılan ve 2009 yılında bu cemaatten ayrılan gazeteci yazar Hüseyin Gülerce, 3 Temmuz şike davası ile ilgili konuştu. Gülerce, CNN Türk'te konuğu olduğu Didem Arslan Yılmaz’a Fenerbahçe ile ilgili önemli ifadeler kullanırken şike davası ile ilgili gelen soruyu da yanıtsız bırakmadı.

Canlı yayında FETÖ ile ilgili bilgiler veren Gülerce, şike davasının Aziz Yıldırım'ı tasfiye etmek için başlatıldığını söyledi.

İşte Gülerce'nin canlı yayındaki sözleri:

"Aziz Yıldırım, uçakta bir arkadaşına Fethullah Gülen hakkında tepki gösteriyor. O da gidiyor bunu Gülen'e söylüyor. Gülen de buna takıyor. Şike operasyonu için de bu yüzden düğmeye basılıyor. Aziz Yıldırım'ın Gülen hakkındaki olumsuz görüşlerinin Türkiye'nin en çok taraftarı olan camiaya sirayet etmesi istenmedi. Fethullah Gülen, Aziz Yıldırım'ın kendisi ile ilgili olumsuz düşüncelerinden rahatsız olduğu için şike operasyonu yaptı. Ben Galatasaraylıyım. Yalovaspor'un eski başkanıyım. Şike, Türk futbolunda her zaman vardı ama o süreç şike süreci değildi."

Dini Haberler

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN