Fatih Erbakan'dan Araç İçinde Sigara Yasağına Açıklama Geldi!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan araçlarında sigara içenlere gelen cezalarla ilgili eleştirilerde bulundu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yaptığı konuşmada, "Geçen gün başlatılan bir uygulamayla araç içerisinde sigara içenlere ceza kesilmeye başlandı. Güler misin, ağlar mısın?" dedi. Erbakan, "Yav bu ülkede esrar ve eroin kullanım yaşı 13'e düşmüş bu ülkede sentetik uyuşturucu bonzai okulların kapılarında satılıyor neredeyse okulun kantininde satılacak hale gelmiş. Bu ülkede sokaklarda çoluk çocuk 12 yaşında 13 yaşında çocuklar sigara tüttürüyor. Bu sigarayı alana da satana da devlet olarak hiçbir yaptırım uygulamıyor. Sigara dışında sigaradan başka hayatımızdaki yüz çeşit kanserojenle bu devlet uğraşmıyor tam tersine kanserin en önemli sebeplerinden bir tanesi olarak gösterilen GDO'lu tohumları ve GDO'lu gıda ürünlerinin bu ülkeye ithal edilmesine izin veriyor ondan sonra da gitmişler arabada sigara içenlerle uğraşıyorlar."

Erbakan, "Ne diyoruz biz, hiç boşuna uğraşmayın; hiç kimseye yutturamazsınız. Burda sizin derdiniz vatandaşın sağlığı falan değil, sizin derdiniz hazineye tahsilat yapmaktır." dedi. 

Dini Haberler

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Muhsin | 03 Ekim 2019 10:26

    Doğru söylüyor.

BUNLARA DA BAKIN