Başkan Selman KAPLAN'dan Sakarya'da yapılacak olan KÜDÜS mitingine davet!

Yeniden Refah Partisi STK ve Halkla İlişkiler Bölge Başkanı Selman KAPLAN, Sakarya'da yapılması planlanan 'Büyük Küdüs Mitingi'ne tüm vatandaşları davet etti.

PAYLAŞ

Yeniden Refah Partisi STK ve Halkla İlişkiler Bölge Başkanı Selman KAPLAN "28 Ocak 2020’de ABD Başkanı Donald Trump “yüzyılın anlaşması” olarak nitelendirdiği ve Orta Doğu Barış Planı olduğunu öne sürdüğü belge öncelikle tek bir tarafın görüşünü yansıtmaktadır." dedi.

Kaplan "Bu plan, İsrail ve ABD’deki Yahudi lobisinin ortak çabasının ürünüdür. Sözde barış planı, bir yandan başkenti Doğu Kudüs olan bir Filistin Devleti öngörürken, “Birleşik Kudüs’ün İsrail’in ebedi başkenti” olacağını öne sürmektedir. Planın temel amacı, İsrail’in fiili işgalini meşrulaştırarak asıl hedef olan vadedilmiş topraklara ulaşmaktır.

Biz yıllar önce, Mescid-i Aksa'nın, Kudüs'ün, Filistin'in zulümlerden kurtarılması için bütün gücümüzle çalışacağımıza dair Erbakan Hocamıza söz verdik.

Yeminimize sadık kalarak, Yeniden Refah Partisi olarak Genel Başkan Fatih ERBAKAN liderliğinde ‪9 Şubat 2020 Pazar günü Filistin ve Kudüs için Sakarya Kent Meydanı'nda Saat 14.00'de yapılmasını planladığımız "Büyük Kudüs Mitingi"ne tüm Kudüs sevdalılarını bekliyoruz...” dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN