ATV'deki ahlaksızlığa kim dur diyecek?

ATV'de yayınlanan ahlaksız diziye karşı vatandaşın tepkileri devam etmesine rağmen dizi halen yayınlanmaya devam ediyor. Acaba dur diyecek yetkililer de bu dizinin müdavimlerinden mi diye düşünmeden yapamıyoruz!

PAYLAŞ

Ülkemizde her gün televizyon ekranlarında çok sayıda ahlaksızlığın yaşandığı son acı örneklerden biri de ATV ekranlarında yayınlanan “Gel Dese Aşk” oldu.

Dizide neler yok ki?! Bir babanın, genç kızının arkadaşına aşık olmasını konu alan dizi, çarpık ilişkiler ve entrikalar içeriyor. Ahlaksız yaşamların zihinlerde normalleştirilmeye çalışıldığı dizide, küfürler de havada uçuşuyor.

Vatandaşlar tarafından tepki çeken skandal dizi ATV’de hala yayınlanmaya devam ediyor.

İktidar partisinin bakanlarına, milletvekillerine buradan sesleniyoruz, “Yayınlanan ahlaksızlığa daha ne kadar göz yumacaksınız? Yayından kaldırmak için ne olmasını bekliyorsunuz, gökten taş yağmasını mı?

Kültür Bakanımız, RTÜK’ün yetkilileri müdahale için neyi bekliyorlar? Her işte olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarını mı bekliyorlar? Din, ahlak, maneviyat kalmamış. Aldatma, ihanet, tecavüz, dolandırıcılık almış başını gidiyor. Ailelerde huzur kalmamış, boşanmalar artmış, kadın cinayetleri durmak bilmiyor…

İnsanların birbirlerine güvenleri kalmamış, toplumda huzur yok olmuş, büyük küçüğünü küçük büyüğünü tanımaz olmuş. Kim dur diyecek bu yozlaşmaya?

Bu konuyu meclise taşımasından dolayı Saadet Partisi Milletvekili Abdulkadir Karaduman Beyi tebrik ediyoruz. Karaduman 'Gel Dese Aşk' isimli diziye dair Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un cevaplaması üzerine soru önergesi vermiş. Diğer milletvekillerinden de aynı duyarlılığı bekliyoruz.

Diyanet İşlerine birşey söylemeye gerek yok, onlar zaten talimatla konuşurlar. 

İnşaallah yetkililer biran evvel toplumun temel taşlarıyla oynayan dizilere ve televizyonlara gereken yaptırımı uygularlar.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN