AK Parti iktidarı CHP iktidarına rahmet okutuyor!

İmanlı nesil yetiştireceğiz diyen iktidar neslimizi Milli Piyango, internetten oynanan yeni kumar oyunlarına yönlendiriyor yetmiyormuş gibi onları teşvik ediyor....

PAYLAŞ

Ak Parti iktidarı geldiğinden bugüne kadar yaptığı icratlarla, söylemleriyle CHP iktidarına hergün rahmet okutuyor. Bu iki partinin birbirinden hiçbir farkının olmadığını milletimiz artık görmeye başladı.

İmanlı nesil yetiştireceğiz diyerek çıktıkları yolda Milli Piyango idaresiyle kumar oyunları yelpazesini gün aşırı genişletiyorlar!

“Banko Piyango” adıyla başlatılan ve bilet satışları internet üzerinden gerçekleştirilecek yeni kumar oyununun ilk çekilişi ise dün akşam yapıldı.

Haftanın 7 günü oynatılacak!

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğü, “Banko Piyango” adında yeni bir oyun(!) başlatırken, oyunun ilk çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. İdareden yapılan duyuruya göre, yeni kumar oyunu haftanın 7 günü oynatılacak!

BİLET SATIŞLARI İNTERNET ÜZERİNDEN

“Banko Piyango” adlı kumar oyunu, her gün sadece tek çekilişle belirlenen 5 rakam için 1 kişiye 50 bin lira, son 4 rakam için 9 kişiye 500 lira, son 3 rakam için 90 kişiye 50 lira, son 2 rakam için 900 kişiye 10 lira ve son 1 rakam için de 9 bin kişiye amorti verecek. Bilet satışları her gün saat 22.15 ile ertesi gün saat 21.30 arasında internet üzerinden sanal bayiler aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğü, “Banko Piyango” adında yeni bir oyun(!) başlatırken, oyunun ilk çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. İdareden yapılan duyuruya göre, yeni kumar oyunu haftanın 7 günü oynanabilecek!

“Banko Piyango” adlı kumar oyunu, her gün sadece tek çekilişle belirlenen 5 rakam için 1 kişiye 50 bin lira, son 4 rakam için 9 kişiye 500 lira, son 3 rakam için 90 kişiye 50 lira, son 2 rakam için 900 kişiye 10 lira ve son 1 rakam için de 9 bin kişiye amorti verecek.

Bilet satışları her gün saat 22.15 ile ertesi gün saat 21.30 arasında internet üzerinden sanal bayiler aracılığıyla gerçekleştirilecek.

KUMARA ERİŞİM SADECE 2 LİRA!

Bu döher gün bütün ikramiye grupları için sadece bir kez çekiliş yapılacak. Bu kapsamda çekilişler, her gün saat 22.00 itibarıyla idarenin Kızılay Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek ve internet sitesinden canlı yayınlanacak.

Bilet bedeli 2 lira olacak.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN